Szanowni Państwo


    Młodzi dla Łap to inicjatywa młodych mieszkańców naszej gminy, którzy dorastali i wychowywali się w niej od dziecka, a w związku z tym doskonale zdają sobie sprawę z problemów i bolączek mieszkańców naszego miasta.

    Jesteśmy młodzi, apolityczni- a zatem nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną działającą w naszym kraju, a naszym podstawowym celem jest polepszenie losów naszej wspólnej „małej ojczyzny”- Gminy Łapy. Zdajemy sobie sprawę jak wiele trzeba włożyć pracy i wysiłku w to, aby odmienić szarą rzeczywistość naszej gminy. Jesteśmy gotowi dołożyć wszelkich starań, aby nam wszystkim żyło się lepiej, przyjemniej. Jednocześnie dalecy jesteśmy od obiecywania Państwu przysłowiowych gruszek na wierzbie- Łapy nie staną się z dnia na dzień najbogatszą gminą w Polsce- krainą mlekiem i miodem płynącą. Nie mamy bowiem terenów uzdrowiskowych, brak nam również złoża cennych minerałów czy też kawałka morskiej plaży. Mamy jednak swoje niepodważalne atuty- piękne tereny położone nad rzeką Narew, w obrębie naszej gminy znajdują się obszary Narwiańskiego Parku Narodowego, a przede wszystkim mamy pełnych energii, pracowitych ludzi. Nie na darmo to właśnie w Łapach na progu XX wieku powstały zakłady kolejowe, w których kilka pokoleń mieszkańców naszego miasta przepracowało całe swoje życie. Dziś, w obliczu różnorakich problemów naszego miasta, ten potencjał jest niewątpliwie bezcenny. Trzeba tylko umieć i chcieć odpowiednio wykorzystać atuty naszej gminy.

    Jesteśmy gotowi podjąć się tego zadania i w tym celu zebraliśmy grupę młodych, aktywnych ludzi z pomysłami, którzy są gotowi pracować na rzecz naszego wspólnego dobra w Radzie Gminy Łapy. Aby jednak do tego doszło liczymy na Państwa poparcie w wyborach samorządowych 12 listopada 2006r. Razem z Państwem odmienimy oblicze naszej gminy!


Z wyrazami szacunku

Kandydaci na radnych
w wyborach samorządowych do
Rady Gminy Łapy

 

copyright © KWW Młodzi dla Łap